Військовозобов’язаним вступникам до магістратури
Шановні вступники чоловічої статі!
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

Відстрочка від призову для призовників та військовозобов'язаних

Нагадуємо першокурсникам-чоловікам 2004 р.н. і старше (не 2005, не 2006, лише до 2004 включно!): відповідно до п.3 Порядку постановки на військовий облік для студентів 1-го курсу у 2022 році громадянам України 2004 року народження і старше з 19 до 30 вересня (після виходу наказу про формування груп) потрібно особисто прибути до військово-мобілізаційного відділу КПІ ім. Ігоря Сікорського (корпус 31 кімната 1-01) та отримати довідку про навчання Додаток 20.

📋 Зважаючи, що не у всіх студентів є можливість прийти особисто – для таких студентів надаємо можливість отримати довідку про навчання для військоматів (Додаток 20) через пошту (Укрпошта або Нова пошта). Для цього необхідно:
    •  заповнена анкета в гугл-формі  відповідно Порядку постановки на військовий облік для студентів першого курсу у 2022 році
    •  до 21 вересня надати до деканату (в бот зворотного зв’язку) свого факультету/НН інституту поштові дані для отримання Довідки 20 (для Укрпошти фізичну поштову адресу та ПІБ+номер телефону; або для Нової Пошти номер відділення та ПІБ+номер телефону).

📌 Замовлення і видача довідок 20 через пошту буде ВИКЛЮЧНО для студентів, які: заповнили гугл-форму відповідно до порядку, виключно 2004 року і старше, виключно через деканат!