Військовозобов’язаним вступникам до магістратури

Необхідно до 07 жовтня 2022 заповнити анкету для оформлення особової картки, своєчасного надання довідок про навчання до ТЦК та СП та отримання відстрочки від призову на військову службу! Студентам старших курсів анкету заповнювати не потрібно!

🔸 Для отримання Довідки про навчання Додаток 20 необхідно особисто прибути до Військово-мобілізаційного відділу (ВМВ) після 10 жовтня 2022 року, корпус 31, кімната 1-01.

•  Студенти, які проживають за межами Київської області та не мають можливості приїхати особисто можуть отримати довідку через довірену особу.

•  Студентам, які отримали ОКР бакалавр в КПІ ім. Ігоря Сікорського у 2022 році та НЕ змінювали місце перебування на військовому обліку – довідки про навчання Додаток 20 будуть надіслані Укрпоштою до РТЦК та СП.

📝 Анкета, яку необхідно заповнити для постановки на військовий облік