14 березня – Міжнародний День Математики і Міжнародний день числа π. Запрошуємо студентів та школярів взяти участь у заходах

У різних країнах світу на ці свята зазвичай випікають пироги та π-ци, проводять математичні вікторини та змагання на знання цифр у числі π. А в Україні прийнято відзначати цілий тиждень математики!!!

11-16 березня 2024 буде проведено на базі фізико-математичного факультету КПІ ім. Ігоря Сікорського багато активностей разом з МАН та іншими партнерами. До деяких з них запрошуємо долучитися вже зараз:

Для студентів та школярів – Конкурс «2024 – рік Пі?»
• потрібно лишe отримати число 2024 за допомогою мінімальної кількості чисел π. За правилами, можна застосовувати знаки арифметичних операцій (+, −, ×, /), степеня та дужки, цілу частину [·] та дробову {·}. Але заборонено використовувати цифри від 0 до 9. (Відповіді надсилайте до 13 березня на пошту pi.work.kpi@gmail.com у файлі формату pdf, де обов’язково вкажіть ПІП, місто й назву навчального закладу).

Для учнів 8-11 класів – Математичний квест «Пригоди Піколи та Радіани»
Час проведення квесту: 14 березня о 17:30
Квест проходитиме на платформі дистанційного навчання “Сікорський”

Для студентів – Міжуніверситетський Математичний Brainstorm.
Коли: 13 березня

Про інші активності можна дізнатися за посиланням.