Національний конкурс наукових та студентських проєктних концепцій «Відродження та іноваційний розвиток України»

Український реконструкційний фонд спільно з Радою молодих учених при МОН запрошують студентів, аспірантів і молодих вчених взяти участь у конкурсі “Відродження та іноваційний розвиток України”. Беруться до уваги проєктні концепції з відновлення та розвитку економіки, агропромислових галузей, зеленої енергетики й покращення екології, особливо в районах України, які постраждали від війни. Окрім стипендій, Фонд надасть переможцям і фіналістам конкурсу правовий та організаційний супровід для отримання грантової підтримки від уряду США + реєстрації патентів в United States Patent and Trademark Office, USPTO.

Детальніше про умови участі, порядок проведення, критерії відбору та інше прописано у Положенні конкурсу.
Реєстрація за посиланням

Терміни:
   • реєстрація та прийом проєктних концепцій до 16 березня;
   • фінальний конкурс: 10.04-20.04 – захист проєктів в режимі онлайн.

Довідки за телефонами: +380504816333, +380672339623; e-mail: urfkonkurs@gmail.com
З інших питань пишіть в бот @VORS_team_bot Відділу організаційно-виховної роботи зі студентами. Успіхів!