Короткий дайджест новин: що чекає на КПІ найближчим часом

📍 З 1 травня в КПІ запроваджується змішана форма навчання. До цього часу планується підготувати усі укриття й провести заходи з розміщення в гуртожитках.

📍 Завершився перший календарний контроль: його результати гірші за попередній (1 КК осіннього семестра поточного навчального року). Третину студентів не атестовано з трьох та більше дисциплін.

📍 Новини вступу: МОН затвердило порядок прийняття до навчальних закладів; розпочинається реєстрація на національний мультипредметний тест. У КПІ вже готується цьогорічна вступна кампанія. 8 квітня відбудеться загальноуніверситетський День відкритих дверей.

📍 Готується комплексний підхід до участі КПІшників у міжнародних грантових програмах на кшталт Erasmus+, щоб якомога більше студентів мали змогу брати в них участь.

📍 Готуються заходи до 125-річчя університету.

📍 Визначено 35 переможців конкурсу «Молодий викладач-дослідник», а також цьогорічних отримувачів премії Президента України.

Докладніше все розповідатимемо на офіційних сторінках КПІ. Стежте за новинами!