Сьогодні о 14:00 початок конференції

13 квітня о 14:00 розпочинає роботу XXI Міжнародна молодіжна науково-практична конференція «ІСТОРІЯ РОЗВИТКУ НАУКИ, ТЕХНІКИ ТА ОСВІТИ», присвячена 125-річчю КПІ ім. Ігоря Сікорського

Приєднуйтесь за посиланням!

ОСНОВНА ПРОГРАМА

1. РОЗВИТОК ІСТОРІЇ НАУКИ І ТЕХНІКИ В УКРАЇНІ. ДО 125-РІЧЧЯ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ АКАДЕМІКА ЙОСИПА ЗАХАРОВИЧА ШТОКАЛА

Литвинко А.С., Виврот Т.М. – ДУ Інститут досліджень науковотехнічного потенціалу та історії науки ім. Г.М. Доброва НАН України

2. ПРОФЕСОР М.П.КАЛАБУХОВ І СТАНОВЛЕННЯ ФІЗИЧНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ В КПІ

Савченко Д.В. – Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

3. АКАДЕМІК ВІКТОР БАР’ЯХТАР: ВИДАТНИЙ ДОСЛІДНИК, УЧЕНИЙ, ПЕДАГОГ

Проволовська Д.В., Самар Г.В. – Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

4. ПЕТРО БОРЗЯК – ОДИН ІЗ ФУНДАТОРІВ ІНСТИТУТУ ФІЗИКИ

Козирський В.Г. – Інститут теоретичної фізики НАНУ, Полевецька О.В., Шендеровський В.А. – Інститут фізики НАНУ

5. ПРОФЕСОР О. О. ХОХРЯКОВ (1877-?) – ЗАБУТЕ ІМ’Я В ІСТОРІЇ НАЦІОНАЛЬНОГО ТЕХНІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ УКРАЇНИ «КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ ІМЕНІ ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО» ТА НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ БІОРЕСУРСІВ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ УКРАЇНИ

Вергунов В. А. – Національна наукова сільськогосподарська бібліотека Національної академії аграрних наук України

6. ДОЛІ АВІАТОРІВПІОНЕРІВ – ВИХОВАНЦІВ КПІ

Лихолат А.О. – Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

7. МРІЇ ПРО КОСМІЧНІ ПОСЕЛЕННЯ. ВОЛОДИМИР ФАРТУШНИЙ – ВИДАТНИЙ ВИПУСКНИК КПІ

Іванова Г.Т., Грачов С.І. – Державний політехнічний музей ім. Бориса Патона при КПІ ім. Ігоря Сікорського

8. ВНЕСОК ВОЛЕРНЕРА Н.П. У РОЗВИТОК ВІТЧИЗНЯНОЇ РАДІОТЕХНІЧНОЇ НАУКИ

Середін А.П., Писаревська Н.В. – Державний політехнічний музей ім. Бориса Патона при КПІ ім. Ігоря Сікорського

9. ПРОФЕСОР Ю.І. КАРХАНІН – ВИДАТНИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФІЗИК ТА ОДИН ІЗ ЗАСНОВНИКІВ
РАДІОФІЗИЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ КИЇВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВКРСИТЕТУ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

Сахацька І.М., Цюпа А.М., Лук’яненко Е.В. – Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

10. ПРОВАДЖЕННЯ ПРАКТИК ВІДКРИТОЇ НАУКИ ТА ЇХ РОЛЬ У ТЕХНІЧНИХ УНІВЕРСИТЕТАХ

Кармадонова Т. М. – ДУ Інститут досліджень науково-технічного потенціалу та історії науки ім. Г.М. Доброва НАН України

11. ТЕХНІЧНІ УНІВЕРСИТЕТИ У РОЗВИТКУ НАУКИ ТА ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ

Мартинова Я.М., Мельниченко О.В., Кузь О.П. – Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

12. НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ КОМПЛЕКС СКАНУЮЧОЇ ТУНЕЛЬНОЇ ТА РАСТРОВОЇ ЕЛЕКТРОННОЇ МІКРОСКОПІЇ КПІ ІМ. ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО

Ткаченко Р.В., Бруква О.М., Решетняк С.О., Самар Г.В. – Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

13. ЛАЗЕРНИЙ ПРОМІНЬ НА ВАРТІ ЗДОРОВ’Я

Гамалія І.І., Руда С.П. – Київський національний університет імені Тараса Шевченка

14. ПРОГРАМНИЙ КОМПЛЕКС ANSYS-FLUENT У МОДЕЛЮВАННІ ТЕПЛОГІДРАВЛІЧНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ВОДОГРІЙНИХ КОТЛІВ

Кінзерський А., Котовський В.Й. – Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

15. ПРУЖНІ ВЛАСТИВОСТІ 3D ДРУКОВАНИХ ЗРАЗКІВ ABS ПЛАСТИКУ РІЗНОГО ЗАПОВНЕННЯ

Чупіков М. В., Коростельова Є.Ю. – Школа І-ІІІ ступеня №78 Печерського р-ну м. Києва, Якуніна Н.О., Горностаєва В.В. – Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

16. МАТЕМАТИКА І ВІЙСЬКОВІ ТЕХНОЛОГІЇ

Гресь О.М., Кушлик-Дивульська О.І. – Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

17. РОЛЬ УКРАЇНСЬКИХ УЧЕНИХ У РОЗВИТКУ ЕЛЕКТРОННООБЧИСЛЮВАЛЬНОЇ ТЕХНІКИ

Мусійчук Д.Р., Пальцун С.В. – Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

18. ЗНАЧЕННЯ ДОСЯГНЕНЬ НАУКИ І ТЕХНІКИ У ПАТРІОТИЧНОМУ ВИХОВАННІ СТУДЕНТІВ КОЛЕДЖУ

Амірова А.А., Бойко О.В. – Відокремлений структурний підрозділ «Краматорський фаховий коледж Донецького національного університету економіки і торгівлі Імені Михайла Туган – Барановського»

19. ЗАСТОСУВАННЯ МОВИ ПРОГРАМУВАННЯ PYTHON ДЛЯ НАВЧАННЯ ФІЗИКИ

Павшук Є.К., Гарєєва Ф.М. – Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

20. ПРОХОДЖЕННЯ НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ В ЛАБОРАТОРІЇ КОМП’ЮТЕРНОГО МОДЕЛЮВАННЯ ФІЗИЧНИХ ПРОЦЕСІВ

Тоябіна Х.С., Гарєєва Ф.М. – Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

Вся програма конференції