Коли будуть оприлюднені рейтинги успішності студентів?

Рейтинги успішності студентів за результатами зимового семестрового контролю 2022/2023 н.р. будуть оприлюднені на сайті Департаменту навчально–виховної роботи 06 лютого 2023 року!

Нагадуємо: • Рейтинг успішності = 0,95*середній бал + 0,05*додаткові бали! • До рейтингу включаються студенти бюджетники, денної форми навчання, які вчасно і без перескладань склали семестровий контроль.

• Академічна стипендія призначається 40% студентів від кількості усіх студентів бюджетників денної форми навчання (включно зі студентами в академічній відпустці).
  • Академічна стипендія за особливі успіхи у навчанні призначається 25% від кількості стипендіатів. Єдина умова: рейтинг не нижче 85 балів.

Усі новини щодо стипендій в КПІ на каналі КПІ_стипендія @kpischolarship. У разі запитань щодо стипендії пишіть боту Відділу стипендіального забезпечення @stypendiya_bot.

Успіхів!