Укр Eng

Промова декана


Ванін Володимир Володимирович

Ванін Володимир Володимирович
доктор технічних наук,
заслужений працівник
освіти України

Шановні друзі і, сподіваюсь, майбутні колеги!

В найближчий час Вам доведеться вирішити один із самих важливих питань з тих, які вже виникли у Вашому житті. Вам доведеться зробити вибір, який значно вирішить практично все Ваше подальше життя. Ім’я вищого навчального закладу, який Ви закінчите – це не тільки Ваша візитна картка, це Ваш світогляд, Ваш менталітет, Ваші потенціальні можливості, які, насправді, ще потрібно буде реалізовувати. Хочу запевнити Вас, що фізико-математичний факультет КПІ ім. Ігоря Сикорського – це цілком належний вибір, про який Ви ніколи не пошкодуєте. Чому це так?

Фізико-математичний факультет здійснює підготовку фахівців з фундаментальних та прикладних проблем у різних галузях сучасної фізики та математики, від аеро- та гідродинаміки до фізики атомного ядра та елементарних частинок – з використанням методів математичного та комп'ютерного моделювання, підготовка фахівців з аналізу та прогнозування економічної діяльнсті суб'єктів ринкової економіки, побудови та розрахунку математичних моделей комерційних і фінансових структур.

Студенти мають можливість оволодіти комп'ютерним моделюванням фізичних процесів; числовим моделюванням; методами наукового експерименту; методами обчислювальної фізики, синергетики та теорії катастроф; теорією самоорганізації складних систем та динамічного хаосу; теорією нелінійних явищ; вивчити моделі динаміки фінансових активів і показників для дискретного та неперервного часу; ймовірносно-статистичні ідеї та методи стохастичного числення під час аналізу ринкового ризику; проблеми розробки математично-алгоритмічного забезпечення інформаційних систем страхування.

Навчальна та наукова робота факультету проводиться в тісному співробітництві з Інститутами НАНУ.

Ми навчаємо тих, хто з роками прославить вітчизняну науку та зробить внесок до світової.