Укр Eng

Списки зарахованих з 01 вересня 2021 року на перший курс бакалаврату за державним замовленням
Денна форма навчання 
Фізико-математичний факультет 
Спеціальність: 104 Фізика та астрономія

Спеціальність: 111 Математика

Нагадуємо розклад роботи Приймальної (відбіркових) комісій КПІ ім. Ігоря Сікорського під час прийому документів
Ключові дати:
   •  подати документи за кошти фізичних та юридичних осіб (контракт) необхідно до 12 серпня.
   •  09 серпня – зарахування вступників за державним замовленням
   •  17 серпня – зарахування вступників за кошти фізичних та юридичних осіб
День подання документів на контракт НІЯК НЕ ВПЛИВАЄ на ваше місце в рейтингу.
Всі необхідні посилання в одному пості 

28 липня в електронному кабінеті вступників з'явились рекомендації до зарахування на бюджет. Вітаємо вас!
Заходьте в особистий кабінет на ЄДЕБО та дивіться свої рекомендації до зарахування з 1 вересня 2021 року на перший курс за державним замовленням на основі повної загальної середньої освіти . 
Списки рекомендованих на бюджет на основі повної загальної середньої освіти на сайті Приймальної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського (оновлюються!)
Волонтери готові допомагати! Шукайте людей в синіх футболках – вони нададуть вам відповіді на усі запитання, допоможуть зорієнтуватись на території та знайти все необхідне! Підходьте і запитуйте!
Перелік документів для вступу та покрокова інструкція як їх подати (за допомогою кваліфікованого електронного підпису на порталі «Дія», через «Укрпошту» або особисто). 
   •  У зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби та пандемією COVID-19 закликаємо вас надсилати документи електронно за допомогою кваліфікованого електронного підпису (на порталі «Дія»)!
   •  Якщо вам ще немає 18 років на момент подачі оригіналів документів – необхідна присутність законного представника (один з батьків або особа, яка їх замінює). Деталі тут
Гугл-мапа з навігацією по університету (відбіркові комісії, принтцентри, конверти, супермаркети, магазини, аптеки, кафе, кав'ярні, вбиральні). 
Розклад роботи приймальної комісії
та ключові дати вступної кампанії:
 • на бакалаврат на основі ЗНО,
 • до магістратури.

  Інформація для  вступників на контракт:
  1. Перевірте, чи ви подали заяву на той факультет та спеціальність, на який хочете вступати на контракт, у електронному кабінеті. 

 • 2. Якщо ви були рекомендовані за державним замовленням, встановіть навпроти заяв, за якими бажаєте вступати на навчання на контракт, відповідну позначку. Якщо рекомендації за державним замовлення не було, позначка не встановлюється. 
  3. Приготуйте пакет документів та подайте за процедурою . Якщо подаєте за допомогою кваліфікованого електронного підпису або УкрПоштою, зверніться до відбіркової комісії факультету, вам надішлють необхідну заяву, яку потрібно підписати, та договір на навчання. 
  4. Щоб дізнатись, чи проходите ви на контракт, краще за все зателефонувати до відбіркової комісії того факультету, на який ви хочете поступити та довідатись про конкурсну ситуацію. Після оприлюднення наказу на бюджет, у всіх, хто зарахований та не поставив відповідну позначку про участь у конкурсі на контракт,, анулюються заяви для участі у конкурсі, та список бажаючих навчатись на контракті значно зменшиться.
  5. Для участі у конкурсному відборі на контракт оригінали документів потрібно подати до 17:00 12 серпня. Наказ на зарахування буде оприлюднено 17 серпня.

 • Контакти Приймальної комісії «КПІ ім. Ігоря Сікорського» та

Бакалавр - освітньо-кваліфікаційний рівень вищої освіти особи, яка на основі повної загальної середньої освіти здобула базову вищу освіту, фундаментальні і спеціальні уміння та знання щодо узагальненого об'єкта праці (діяльності), достатні для виконання завдань та обов'язків (робіт) певного рівня професійної діяльності, що передбачені для первинних посад у певному виді економічної діяльності.

ВСТУП НА НАВЧАННЯ ДЛЯ ЗДОБУТТЯ ОСВІТНЬО-КВАЛІФІКАЦІЙНОГО РІВНЯ БАКАЛАВРА ОСІБ З ПОВНОЮ ЗАГАЛЬНОЮ СЕРЕДНЬОЮ ОСВІТОЮ

ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНІ ПРОГРАМИ: 

111 Математика 
Освітньо-професійна програма:
Страхова та фінансова математика

104 Фізика та астрономія

Освітньо-професійна програма:

Комп'ютерне моделювання фізичних процесів 

Розклад роботи Приймальної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського за посиланням

Реєстрація електронних кабінетів вступників 2021

Відеогайд  реєстрації кабінету вступника від МОН.

Просимо звернути увагу на процедуру завантаження документів (завантажувати скан додатка до свідоцтва з обох сторін) та перевірити актуальність e-mail і номера телефону!

Важливі дати для вступників на бакалаврат за сертифікатами ЗНО

Детальніше на 
головній сторінці сайту Приймальної комісії   

інстаграм 
телеграм

Ми чекаємо на вас!

Вже майже всі результати ЗНО отримані і можна починати аналізувати та готуватися до активного періоду вступу. А отже, тримайте декілька порад.

З 1 липня починається реєстрація кабінетів вступників. Отже, готуємо документи для завантаження у систему. Для початку ви маєте дуже уважно та коректно ввести всі свої дані:

 •  активну електронну адресу, 

 •  активний номер телефону, 

 •  розрахувати середній бал атестату, 

 •  зробити електронну фотографію (розміром 3х4 та до 1Мб), 

 •  зібрати всі номери та піни сертифікатів ЗНО, 

 •  зробити скан додатку документа про середню загальну освіту (сторона з оцінками розмір до 1 Мб), 

 •  якщо проживаєте у сільській місцевості (для врахування сільського коефіцієнту) - підготуйте довідку про місце проживання. 

Важливо переглянути! Відео інструкція від МОН

#КПІАбітFest #ФМФ 

Порада щодо подання документів

Не пізніше 28 липня 12:00 будуть оприлюднені рейтингові списки вступників із зазначенням рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення. Не поспішайте! Уважно ознайомтеся із можливими варіантами подачі документів оригіналів до ЗВО:

1 Варіант – Подання оригіналів документів "Укрпоштою" (як підписувати конверт)

2. Варіант – Подання оригіналів особисто до відбіркової комісії ФМФ  (7 корпус КПІ ім.Ігоря Сікорського 2 поверх ауд. 220 (справа від космічної стіни)) 

3 Варіант – Подання документів за допомогою кваліфікованого електронного підпису

Підготуйте всі необхідні документи для зарахування.


Переможцям олімпіад, які в 2021 році вступають до КПІ ім. Ігоря Сікорського на спеціальності, яким надається особлива підтримка держави (Додаток 2 до Умов прийому-2021) – будуть нараховані додаткові бали до сертифікату зовнішнього незалежного оцінювання з відповідного предмету!

Вітаємо переможців відкритої Всеукраїнської олімпіади з:

фізики; • математики; • хімії.

Шановні вступники! У зв’язку з пандемією COVID-19 та карантинними заходами у строках можливі зміни. Стежте уважно за оновленнями!


Увага!

Враховуються сертифікати ЗНО всіх предметів за 2021-2018 роки,
з української мови 2021 року або української мови та літератури 2018, 2019 або 2020 років


Правила прийому до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» в 2021 році


Для вступу на перший курс для здобуття ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти конкурсний бал розраховується за формулою:

Конкурсний бал (КБ) = 0,5*П1 + 0,2*П2 + 0,25*П3 + 0,05*ОУ

де П1 - оцінка зовнішнього незалежного оцінювання з математики
П2 – оцінка зовнішнього незалежного оцінювання з фізики або іноземної мови, або хімії, або біології, або географії, або історії України
П3 – оцінка зовнішнього незалежного оцінювання з української мови
ОУ - бал за успішне закінчення системи довузівської підготовки КПІ ім. Ігоря Сікорського за шкалою від 100 до 200 балів (нараховується відповідно до окремого Положення)

Доуніверситетська підготовка
On-line реєстрація на підготовчі курси 

Особам, які є членами збірних команд України та брали участь у міжнародних олімпіадах (відповідно до наказів Міністерства освіти і науки України), Олімпійських, Паралімпійських і Дефлімпійських іграх (за подання Міністерства культури, молоді та спорту України) зараховуються оцінки по 200 балів з двох вступних випробувань за вибором вступника.
 

Остаточно конкурсний бал множиться на галузевий (ГК) та сільський (СК) коефіцієнти шляхом його множення на їх добуток, при чому:

ГК дорівнює 1,02 для поданих заяв з пріоритетністю 1 та 2 на спеціальності (спеціалізації, освітні програми), які передбачені в Додатку 2 до Умов прийому , та 1,00 в інших випадках;

СК для спеціальностей фізико-математичного факультету дорівнює 1,05. 

Вступники надають довідку про реєстрацію місця проживання (за потреби) згідно з додатком 13 до Правил реєстрації місця проживання та Порядку передачі органами реєстрації інформації до Єдиного державного демографічного реєстру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 02 березня 2016 року № 207. СК для осіб, що є внутрішньо переміщеними особами та проживають у селі без реєстрації, не застосовується. Якщо після домноження на коефіцієнти конкурсний бал перевищує 200, він встановлюється таким, що дорівнює 200. 

За державним замовленням можна подати до 5 заяв, кількість заяв за кошти фізичних та/або юридичних осіб — максимум 30.

Онлайн калькулятор


 Додатки Правил прийому до КПІ ім. Ігоря Сікорського в 2021 році