З 04.04 до 20.04.2021 Оголошується прийом до докторантури

Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського” оголошує прийом до докторантури університету у 2021 році.

Термін підготовки – 2 роки з відривом від виробництва.

Порядок підготовки в докторантурі, перелік спеціальностей та необхідних документів для вступу до докторантури можна дізнатись на сайті Відділу аспірантури та докторантури КПІ ім.Ігоря Сікорського.

Прийом документів з 04 квітня 2021 р. по 20 квітня 2021 р.
к.247-1 корп., т.20-38, тел.-факс 204-93-49), e-mail: aspirantura[at]kpi.ua

З 17.05 до 25.06.2021 Прийом документів на конкурс до аспірантури

Проект освітньо-наукових програм:

104 Фізика та астрономія

Документи та посилання

Кафедра загальної фізики та фізики твердого тіла

Адреса: кiмната 247, 1 корпусу
Телефон: (044) 236-21-49
e-mailaspirantura@kpi.ua
Приймальні години відділу аспірантури та докторантури: 9.00-10.00 та 14.00-17.00

Інформація для здобувачів ступеня доктора філософії та доктора наук

Тимчасове положення про організацію освітнього процесу в КПІ ім. Ігоря Сікорського:

Особливості організації освітнього процесу з підготовки докторів філософії

Документи та посилання щодо вступу до аспірантури

Адреса: кiмната 247, 1 корпусу
Телефон: (044) 236-21-49
e-mail: aspirantura@kpi.ua

Аспірантура і докторантура - форми підготовки науково-педагогічних та наукових кадрів вищої кваліфікації.

Аспірантура і докторантура відкривається при вищих навчальних закладах третього або четвертого рівнів акредитації і прирівняних до них закладах післядипломної освіти, у наукових установах, які мають висококваліфіковані науково-педагогічні та наукові кадри, сучасну науково-дослідну, експериментальну та матеріальну базу.

Підготовка в аспірантурі і докторантурі здійснюється:

1. за рахунок:
    - коштів Державного бюджету України - за державним замовленням для роботи у державному секторі народного господарства;
    - коштів юридичних та фізичних осіб - на умовах контракту - для роботи у державному і недержавному секторах народного господарства;
  2. іноземців та осіб без громадянства на підставі:
    - міжнародних договорів України;
    - загальнодержавних програм;
    - договорів, укладених вищими навчальними закладами, науковими установами з юридичними та фізичними особами.

ПРО УМОВИ ПРИЙОМУ ДО АСПІРАНТУРИ

До аспірантури на конкурсній основі приймаються особи, які здобули вищу освіту ступеня магістра (спеціаліста). До вступних випробувань допускаються особи, які вчасно подали всі необхідні для вступу документи згідно з правилами прийому до Університету. Приймальна комісія може відмовити особі в допуску до проходження вступних випробувань до аспірантури виключно у зв’язку з неподанням в установлений строк документів, визначених правилами прийому.

Перелік документів, що подаються для вступу до аспірантури:

Під час подання заяви в паперовій формі вступник особисто пред’являє оригінали:

При прийнятті на навчання осіб, які подають документ про здобутий за кордоном ступінь (рівень) освіти (далі–Документ), обов’язковою є процедура визнання і встановлення еквівалентності Документа, що здійснюється відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 05 травня 2015 року №504 “Деякі питання визнання в Україні іноземних документів про освіту”, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 27 травня 2015 року за № 614/27059.

Вступні випробування до аспірантури Університету складаються з:

Послідовність складання вступних іспитів до аспірантури наступна:

додаткове вступне випробування (в разі необхідності), іноземна мова, спеціальність.

особам, допущеним до вступних іспитів в аспірантуру, надається відпустка для підготовки та складання іспитів згідно з чинним законодавством України.

Для проведення вступних випробувань на основі здобутого ступеня магістра(спеціаліста) створюються предметні комісії. Вступні іспити до аспірантури проводяться предметними комісіями.

Програми вступних випробувань до аспірантури оприлюднюються на веб-сайтах інститутів/факультетів КПІ ім. Ігоря Сікорського

Конкурсний бал (КБ) вступника до аспірантури формуватиметься (за 100-бальною шкалою) за формулою:

КБ= 0,5×ІС+ 0,3×ІМ+ 0,15×ДБ+0,05×БД, де:

ІС- оцінка вступного іспиту із спеціальності;

ІМ- оцінка вступного іспиту із іноземної мови;

ДБ- додаткові бали за навчальні та наукові досягнення;

БД- середній бал додатку до диплому про вищу освіту (за 100-бальною шкалою)

Порядок нарахування додаткових балів за навчальні та наукові досягнення*

Навчальні та наукові досягнення Кількість балів
публікації у фахових виданнях 10 (кожна стаття)
публікації у виданнях, які включені до наукометричних баз Scopus або Web of Science 20 (кожна стаття)
диплом переможця та призера міжнародних та всеукраїнських студентських олімпіад перше місце- 20

друге місце- 15

третє місце-10

патент або авторське свідоцтво 15

*1. Враховуються лише друковані праці.

1. Якщо є співавтори певної роботи, кількість балів поділяється на їх кількість.
  2. Творчі досягнення враховуються тільки у випадку, якщо їх тематика відповідає спеціальності, на яку проводиться набір (відповідність визначається предметними комісіями факультетів/інститутів та/або підкомісіями за відповідними спеціальностями).

додаткові бали за навчальні та наукові досягнення не повинні перевищувати 100 балів.

Результати вступних випробувань до аспірантури дійсні для вступу до Університету протягом одного календарного року.

Перескладання вступних випробувань не допускається.