Укр Eng

Карантин 2021 в КПІ

Навчання у весняному семестрі після 5 травня

З 5 травня проведення освітнього процесу весняного семестру 2020/2021 н. р. триватиме в дистанційному форматі для всіх курсів.

Студенти 4-го курсу бакалаврату та 2-го курсу магістратури, за рішеннями Вченої ради факультету / інституту, в разі потреби можуть навчатися у змішаному режимі для проходження практики, проведення досліджень у лабораторіях, необхідних для підготовки кваліфікаційних робіт, з дотриманням умов установлених протиепідемічних заходів.

З 05.04.2021 деканат ФМФ працює в дистанційному режимі❗️

Для замовлення, отримання та підписання документів (довідок) попередньо телефонувати:

👉Наталія Євгеніївна 

📞+380972433232 (telegram, viber);

👉Людмила Михайлівна 

📞+380954465763 (telegram, viber)

або писати на електронну пошту:

📩 fmf@kpi.ua.

Київ в червоній зоні з 20 березня 2021 

Який режим роботи університету в період посилених карантинних заходів?

Згідно рішення постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, протокол № 20 від 18.03.2021:

 •  п. 1.12 «заборонено відвідування закладів освіти незалежно від форми власності її здобувачами, крім здобувачів закладів дошкільної освіти, спеціальних закладів освіти та учнів 1-4 класів закладів загальної середньої освіти»

Звертаємо увагу на головне:

 •  весь освітній процес переводиться виключно у дистанційний режим (лекційні, практичні, лабораторні заняття, проведення досліджень в лабораторіях; проходження практики на базі університету, сесії і тд.);

 •  керівникам структурних підрозділів продовжити дію карантинних заходів щодо часткового переведення працівників на роботу в дистанційному (гнучкому) режимі, виконання інших видів робіт (організаційна, методична, наукова інша педагогічна діяльність тощо) або переходу на інший режим робочого часу, залежно від функціональних обов'язків та умов роботи працівників структурного підрозділу. Оформлення простою можливе виключно з поважних причин. 

 •  на період локдауну переносяться будь-які очні масові заходи в університеті (прийоми делегацій, семінари, зустрічі з партнерами та ін.).

Режими роботи підрозділів університету та навчального процесу у грудні продовжує здійснюватися відповідно до діючих Наказу №7/60 від 17.03.2020 "Про організаційні заходи для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19" та Наказу №7/148 від 21.08.2020 "Про заходи щодо організації та проведення освітнього процесу в осінньому семестрі 2020/2021 навчального року", а саме:

 •  Керівникам структурних підрозділів продовжити дію карантинних заходів щодо часткового переведення працівників на роботу в дистанційному (гнучкому) режимі, виконання інших видів робіт (організаційна методична наукова інша педагогічна діяльність тощо) або переходу на інший режим робочого часу, залежно від функціональних обов'язків та умов роботи працівників структурного підрозділу.

 •  Навчальний процес, семестровий контроль, захисти кваліфікаційних робіт та атестаційних екзаменів будуть проводитись виключно в дистанційному режимі. Оновлені регламенти буде опубліковано найближчим часом.

 •  Для начальників підрозділів розроблено інструкцію з рекомендаціями на випадок, якщо хтось із працівників захворів на COVID-19. Також, керівники підрозділів КПІ ім. Ігоря Сікорського можуть замовити засоби індивідуального захисту для своїх підлеглих онлайн.

Шановні студенти! Дотримуйтесь вимог карантину: тримайте дистанцію, провітрюйте приміщення, мийте руки або обробляйте їх антисептиком. Якщо неможливо дотримуватись фізичного дистанціювання – ретельно дотримуйтесь правил респіраторного захисту (носіть маски, якщо неможливо дотримуватися дистанції!) та гігієни рук. Вони є ключовими заходами безпеки.

З питаннями звертайтесь за цим посиланням, або пишіть головному лікарю КМСП