Стеценко Людмила Анатоліївна
 фахівець 2 кат.

відповідальна особа
за  оформлення документів
та контроль відшкодування коштів особами, що повторно навчаються

контактні данні: моб./telegram/vaber  +38 (095) 4618889

e-mail: ludmilka1975@ukr.net або fmf@kpi.ua

КЛЮЧОВІ ДАТИ подачі документів до деканату ФМФ

до 21.09.2020 р.

надати:

1. Академічну довідку за попереднім місцем навчання особи

2. Заяву щодо підготовки розрахункового документу (Скачати додаток 3  )

3. Заяву щодо перерахування кредитів з рішенням факультету (Скачати додаток 4)

до 02.10.2020 р.

проплатити 50% суми відшкодування  та надіслати  відповідальній особі на телефон або пошту підтвердження про сплату

до 20.12.2020 р.

проплатити  кінцеву сумму.

Після кожної проплати студент повинен надіслати відповідальній особі на телефон або пошту підтвердження про сплату коштів

Після отримання розрахункового документу студент повинен підписати Договір про реструктуризацію(скачати додаток 11),оформити  Графік внесення платежів (додаток 12та написати Заяву на реструктуризацію  (додаток 8).

Якщо після отримання розрахункового документу студент відмовляюсь від здійснення відшкодування коштів він повинен написати Заяву про відмовленняСкачати додаток 5).

Наказ 1/245 від 28.07.2020  "Про відшкодування коштів, внтрачених на оплату послуг з підготовки фахівців" (Скачати)