Процес реєстрації в гуртожитках паспортистами студмістечка більше не здійснюється, вони лише проводять консультації. Студенти, які планують зареєструвати своє місце проживання за адресою гуртожитку мають особисто звернутися в ЦНАП Солом'янського району (Повітрофлотський просп., 41 або Чоколівський просп., 40) з наступними документами:
   •  Паспорт; або ID картка з додатком 13;
   •  Довідка з деканату про навчання (зможете отримати в деканаті після 01 вересня);
   •  Оригінал угоди на проживання у гуртожитку + копія першої та другої сторінки угоди (отримаєте після поселення до гуртожитку);
   •  Квитанція про сплату держмита;
   •  Призовникам та військовозобов'язаним попередньо стати на військовий облік у Солом'янському ТЦК та СП (вул. Іскрівська, 5А, тел. (044) 241 13 25): вівторок, четвер, 09:00-13:00. З собою мати приписне свідоцтво/інший військовий документ і паспорт).
Корисні посилання:
   •  Запис онлайн на прийом в ЦНАП
   •  Реквізити для оплати держ.мита за реєстрацію
   • Карта паспортистів для отримання консультації
Усі зміни внесені в інструкції з поселення студентів до гуртожитків студмістечка