Укр Eng
Магістратура (Вступ)
Рейтинговий список вступників, які беруть участь у 2019 р. в конкурсному відборі ФМФ на освітньо-наукову програму підготовки магістра за спеціальністю 104 "Фізика та астрономія".  Освітня програма "Комп'ютерне моделювання фізичних процесів".  Форма навчання - денна.
Рейтинговий список вступників, які беруть участь у 2019 р. в конкурсному відборі ФМФ на освітньо-професійну програму підготовки магістра за спеціальністю 104 "Фізика та астрономія".  Освітня програма "Комп'ютерне моделювання фізичних процесів" . Форма навчання - денна.
Рейтинговий список вступників, які беруть участь у 2019 р. в конкурсному відборі ФМФ на освітньо-наукову програму підготовки магістра за спеціальністю 111 "Математика".  Освітня програма "Страхова та фінансова математика" . Форма навчання - денна.
Рейтинговий список вступників, які беруть участь у 2019 р. в конкурсному відборі ФМФ на освітньо-професійну програму підготовки магістра за спеціальністю 111 "Математика".  Освітня програма "Страхова та фінансова математика" . Форма навчання - денна.

До оформлення магістерських дисертацій

(Оновлено: листопад 2018)

До уваги випускників-магістрів!

Зразки до оформлення магістерських дисертацій, рецензій тощо:

Див. також: Вимоги до оформлення презентацій для захисту


До уваги студентів ФМФ, які проходять практику:

Договір на практику.doc

Щоденник зразок 2017.doc


Методичні рекомендації для написання курсових робіт
Методичні рекомендації для написання курсових робіт.pdf