Інформація щодо мовної підготовки студентів (для всіх, крім студентів факультету лінгвістики)
Всім студентам пропонується вивчати англійську мову
  •  Якщо ви вивчали англійську мову як основну – вам необхідно за розкладом прийти на пару з англійської мови та пройти тестування для визначення рівня володіння мовою.
Студентам 1 курсу бакалаврату:
   •  Якщо ви вивчали німецьку мову як основну та плануєте вивчати її в університеті – вам необхідно зареєструватися через Google форму
 •  Якщо ви вивчали французьку мову як основну та плануєте вивчати її в університеті – вам необхідно зареєструватися через Google форму
Студентам 2-4 курсів бакалаврату та 1-2 курсів магістратури, які вивчають німецьку та французьку мови:
   •  У разі вибору німецької або французької – вам необхідно звернутися до викладачів кафедри німецької/французької мови, відповідно (контакти нижче).
Додаткову інформацію про контакти викладачів німецької мови ви можете дізнатись на кафедри теорії, практики та перекладу німецької мови (тел. (044) 204-83-11, сайт)
Додаткову інформацію про контакти викладачів французької мови ви можете дізнаєтесь на кафедри теорії, практики та перекладу французької мови (тел. (044) 204-83-58, сайт)