Укр Eng

З 12 грудня чекаємо на всіх, щоб докладно познайомитися з факультетами та спеціальностями й вирішити, яка спеціальність у КПІ якнайкраще підходить саме Вам. Приймальна комісія обов’язково відповість на усі запитання: заповнюйте форму, і з Вами неодмінно зв’яжуться.

Вступник у соціальних мережах:

Telegram

Instagram

YouTube

Якщо у Вас є запитання, звертайтесь: @pk_kpibot

Каталог вступника ) допоможе не помилитися й зробити правильний вибір.

КПІ вітає вас на Дні відкритих дверей КПІАбітFest!


Зустріч з ФМФ на КПІАбітFest 12.12.2020Про нанофізику та нанотехнології розповідає Куліш Володимир Вікторович, доцент  кафедри загальної та експериментальної фізики фізико-математичного факультету.

Про розумні матеріали з ефектом пам'яті форми розповідає Климук Олена Сергвіївна, кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри загальної та теоретичної фізики


Про актуаріїв та освітню програму  «Страхова і фінансова математика» розповідає Тимошенко Олена Анатоліївна, кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри математичного аналізу та теорії ймовірностей фізико-математичного факультету КПІ ім. Ігоря Сікорського.


Перебірлива молодиця, найкращий секретар чи вдалий інвестор? Виступ Олега Івановича Клесова, професора, завідувача кафедри математичного аналізу та теорії ймовірностей КПІ ім. Ігоря Сікорського, на сесії МАН Київської області.


Магічні квадрати та їх застосування. Лекція професора  Клесова Олега Івановича, завідувача кафедри математичного аналізу та теорії ймовірностей КПІ ім. Ігоря Сікорського, на  днях відкритих дверей фізико-математичного факультету. 

Сюжет про знайомство  абітурієнтів з освітньою програмою  «Страхова і фінансова математика»  під час днів відкритих дверей КПІ.


Парадокс гіпотенузи. Чи дійсно довжина гіпотенузи менша за суму довжин катетів? 


Про страхову та фінансову математику на фізико-математичному факультеті