Укр Eng
  Основним Документом для Вступників є "Правила прийому до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського»". Гуртожиток № 13 (ФЕЛ, ФМФ) вул. Металістів, 8 
завідувач гуртожитком Кошіль Любов Семенівна тел. 454 90 13

 За поселенням і проживанням в гуртожитках слідкує Профспілка студентів та аспірантів НТУУ "КПІ ім. Ігоря Сікорського ". На сайті профкому і сайті Студмістечка можна знайти необхідну інформацію. http://studprofkom.kpi.ua/studmisto - положення, правила умови, порядок поселення в гуртожитках КПІ ім. Ігоря Сікорського
 • Чи існує можливість надання місця в гуртожитку студмістечка КПІ ім. Ігоря Сікорського  студентам інших ВНЗ? 
  Ні

 • Порядок поселення до гуртожитків студентів 1-го курсу:

  1. Поселення проводиться з 26 серпня до 25 вересня. Для поселення необхідно прибути в день, зазначений у виклику на поселення.
  2. На підставі паспорту, довідки з деканату та виклику на навчання необхідно отримати ордер на поселення у завідувача гуртожитком і зареєструватися у нього та паспортиста гуртожитку (у паспорті повинна стояти відмітка про виписку з постійного місця проживання). Про місце знаходження паспортиста можна дізнатися у завідувача гуртожитком.
  3. Пройти медогляд у студентській поліклініці НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського» по вул. Янгеля, 18/2 (при собі обов’язково мати довідку з відміткою про проходження флюорографії).
  4. Студенти-військовозобов’язані повинні стати на військовий облік.
  5. З ордером, відміткою від лікаря та паспортиста (для військовозобов’язаних — з відміткою Солом’янського райвійськкомату) необхідно звернутися до завідувача гуртожитком для поселення. Представники військомату будуть працювати з паспортистами «КПІ ім. Ігоря Сікорського»
   Адреса Солом’янського райвійськкомату в м. Києві: вул. Іскрівська, 5-A.
  6. У гуртожитку укласти Угоду (Контракт) з дирекцією студмістечка на проживання у гуртожитку, ознайомитися з «Правилами внутрішнього розпорядку в студентських гуртожитках НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського», пожежної безпеки та оплатити за проживання не менше ніж на місяць вперед.
  7. Отримати перепустку до гуртожитку в бюро перепусток.

Повний обсяг інформації по приймальній кампанії в НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського»знаходиться на сторінці -http://kpi.ua/admission. Повний обсяг інформації по приймальній кампанії в Україні знаходиться на сайті Міністерства - http://www.mon.gov.ua.