VІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих вчених «Прикладна геометрія, дизайн, об’єкти інтелектуальної власності та інноваційна діяльність студентів та молодих вчених»

Кафедра нарисної геометрії, інженерної та комп’ютерної графіки Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського» (КПІ ім. Ігоря Сікорського) запрошує Вас взяти участь у VІІІ-й Всеукраїнській науково-практичній конференції студентів, аспірантів та молодих вчених «Прикладна геометрія, дизайн, об’єкти інтелектуальної власності та інноваційна діяльність студентів та молодих вчених», присвяченої 100-річчю з дня народження д.т.н. Павлова А.В.

Конференція відбудеться 25 – 26 квітня 2019 року за адресою: 03056, м. Київ, проспект Перемоги, 37, корпус № 7, аудиторія № 805, кафедра нарисної геометрії, інженерної та комп’ютерної графіки фізико-математичного факультету КПІ ім. Ігоря Сікорського.

ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО УЧАСТІ У КОНФЕРЕНЦІЇ