Вакцинація студентів та співробітників 10.09.2021

Дві мобільні бригади підтвердили вакцинацію від COVID-19 у п'ятницю, 10.09.2021
Ви маєте змогу обрати вакцину PFIZER або MODERNA!
Усім повнолітнім студентам та співробітникам зареєстрованим на вакцинацію на пошту розіслано листи з формою підтвердження. Перевіряйте папку СПАМ! У формі увімкнено максимальний ліміт 150 осіб на добу, після його досягнення форма закриється, а ми сформуємо електронну чергу залежно пропускної спроможності бригади з вакцинації.
Якщо на добу не набереться 150 підтверджених реєстрацій – вакцинацію на цей день буде скасовано.
Зауважимо, при посиленні карантину (у разі встановлення “жовтого” рівня епідемічної небезпеки і вище) навчальні заклади працюватимуть лише за умови наявності 80% вакцинованого персоналу! (пункт 3.15.1 Постанови КМУ від 9 грудня 2020 р. № 1236).
Реєстрація  для студентів КПІ на вакцинацію мобільними бригадами від COVID-19.
Реєстрація для співробітників КПІ ім. Ігоря Сікорського, які мають бажання щепитися.