Facebook Hackathon

Переможцями Першого Європейського Kiev Hackathon(hack+marathon) стала об'єднана команда студентів Київського національного університету ім. Т.Шевченка (ректор - Леонід Васильович Губерський) - Антон Агафонов і Александр Пастухов та Національного технічного університета України «Київський політехнічний інститут» (ректор - Михайло Захарович Згуровський) - Василь Станіславчук і Сергій Ющук.

Змагання українських студентів з програмування відбулося з 17:00 21 квітня до 16:00 22 квітня цього року у Києві, у готелі Hyatt Regency Kiev. Торік аналогічний захід проводилися серед американських і канадських університетів (огляд цих події на розміщено на Techcrunch), цього року захід розширили на Європу (Київ) і Південну Америку ( Сан-Паоло).

Фінал, так само, як і торік, відбудеться в Менло-Парк.