Стартап Школа Sikorsky Challenge

22 жовтня 2014 р.

Наш університет є не тільки найкращим технічним закладом в Україні, а й лідером у провадженні найсучасніших трендів інноваційного розвитку. Саме в нашому університеті був організований перший в Україні Науковий парк «Київська політехніка», саме у нас вже третій рік поспіль проходить Фестиваль інноваційних проектів Sikorsky Challenge.

А тепер створена інноваційна екосистема Sikorsky Challenge, важливим і необхідним елементом якої є Стартап Школа Sikorsky Challenge – школа для навчання, набуття практичного досвіду, засвоєння ефективних практик та запуску високотехнологічних стартапів.

Керівниками цього проекту стали: Михайло Згуровський, ректор НТУУ «КПІ», Інна Малюкова , директор НМК «Інститут післядипломної освіти» НТУУ «КПІ» та Ігор Пеер, директор бізнес-інкубатору BeNext IT (Ізраїль).

Мета та завдання Стартап Школи SikorskyChallenge

·  Залучення та відбір креативних людей, бажаючих займатись інноваційним підприємництвом.

·  Навчання відібраних учасників інноваційного підприємництва, «вирощування» бізнес-ідей, розроблення проектів та створення прототипів бізнес-продуктів, «заточених» під зацікавлених інвесторів.

·  Надання креативним студентам можливості відкриття власних інноваційних компаній у Бізнес-інкубаторі Sikorsky Challenge.

Базові знання та уміння  в Стартап Школі отримують на  1-му ступені навчання «Вступ до інноваційного підприємництва» (1,5 місяця). Саме ці знання та уміння можуть стати основою їх майбутнього власного бізнесу.

Детальна інформація про Школу, умови навчання  та програма – sikorskychallenge.com/startup

kpi.ua/ru/node/9112

Координатор навчання – Тетяна Кресан