Укр Eng

Списки випускників на конкурс до магістратури

Рейтинговий список вступників, які беруть участь у 2019 р. в конкурсному відборі ФМФ на освітньо-наукову програму підготовки магістра за спеціальністю 104 "Фізика та астрономія".  Освітня програма "Комп'ютерне моделювання фізичних процесів".  Форма навчання - денна.
Рейтинговий список вступників, які беруть участь у 2019 р. в конкурсному відборі ФМФ на освітньо-професійну програму підготовки магістра за спеціальністю 104 "Фізика та астрономія".  Освітня програма "Комп'ютерне моделювання фізичних процесів" . Форма навчання - денна.
Рейтинговий список вступників, які беруть участь у 2019 р. в конкурсному відборі ФМФ на освітньо-наукову програму підготовки магістра за спеціальністю 111 "Математика".  Освітня програма "Страхова та фінансова математика" . Форма навчання - денна.
Рейтинговий список вступників, які беруть участь у 2019 р. в конкурсному відборі ФМФ на освітньо-професійну програму підготовки магістра за спеціальністю 111 "Математика".  Освітня програма "Страхова та фінансова математика" . Форма навчання - денна.