Сьогодні відзначають день народження Ігоря Сікорського

25 травня народилася легенда світового авіабудування – Ігор Іванович Сікорський.

•  Ігор Іванович увійшов в історію як геніальний авіаконструктор, піонер створення багатомоторних літаків та гелікоптерів, філософ та просто мрійник, який прагнув злетіти до неба. А також – студент механічного відділення КПІ, який навіть уявити не міг, що альма-матер, яка дала йому глибокі інженерні знання та коло однодумців, колись носитиме його ім’я.
   •  Ігор Сікорський – приклад людини, яка фанатично захоплювалася своєю справою. та не покинула її ані після двох перших сконструйованих гелікоптерів, які так і не здійнялися в небо (що вартувало Сікорському неймовірних зусиль і часу), ані після вимушеної еміграції за кордон з тавром «білоемігранта», де довелося все починати з нуля.
   •  «Знімаю капелюха перед альма-матер, яка підготувала мене до підкорення неба», – сказав колись Ігор Іванович про КПІ. А сьогодні кожен студент-політехнік знімає капелюха перед Сікорським – своїм безсмертним натхненником та символом єдиного справжнього виду науки – науки, яка служить заради блага людства.
📋 Більше про біографію Сікорського на сайті КПІ
Інтерв'ю з автором роману "Капелюх Сікорського" Володимиром Даниленко.

На світлинах книжки з фонду Бібліотеки про геніального винахідника.