Наукове стажування та навчання за обміном для магістрів 2-го року навчання та аспірантів КПІ ім. Ігоря Сікорського

Університет Лотарингії (Université de Lorraine) – сприяє впровадженню інновацій через діалог знань, користуючись різноманіттям та силою наукових галузей, прагне сприяти передачі знань з метою росту інновацій та загального економічного зростання, а також прогресу фундаментальної науки. Будучи університетом цілого регіону, Університет Лотарингії є основним рушієм економічного та соціального розвитку регіону, спираючись на міжкультурні та різновікові зв’язки, координуючи регіональну політику досліджень та надаючи доступ до вищої освіти якомога більшій частині населення. Університет Лотарингії пропонує навчальні програми з усіх галузей знань: досліджень, охорони здоров’я, технологій, інженерних наук, гуманітарних та соціальних наук, права, економіки, менеджменту, мистецтва, літератури та мови. Особлива увага приділяється перетину між знаннями та навичками, щоб допомогти студентам розвинути своє власне бачення.