Конкурсний набір за наступними проектами академічної мобільності в рамках програми "Еразмус+"

До уваги студентів, викладачів та працівників КПІ ім. Ігоря Сікорського! Наразі відкрито конкурсний набір за проектами академічної мобільності в рамках програми "Еразмус+": Норвезький університет технічних та природничих наук - для магістрів за напрямами Sustainable Manufacturing та Computer Science - на 5 місяців - дедлайн подачі документів - 03.10.2018 Національна школа хімії (Лілль, Франція) - для магістрів інженерно-фізичного факультету - на 5 місяців - дедлайн подачі документів - 10.10.2018 Лодзька політехніка (Польща) - для бакалаврів, магістрів та аспірантів - на 5 місяців - дедлайн подачі документів - 10.10.2018 Університет Думлупінар (Туреччина) - для бакалаврів, магістрів та аспірантів - на семестр, для викладачів та працівників - на 5 днів - дедлайн подачі документів - 12.10.2018 Університет Гронінгену (Нідерланди) - для бакалаврів, магістрів - на семестр; для викладачів та працівників - на 5 днів - дедлайн подачі документів - 05.10.2018 Також відкрито набір на програму подвійного диплому з Корейським інститутом науки та технологій – для магістрів та аспірантів - дедлайн подачі документів - 19.10.2018 - mobilnist.kpi.ua/kist Всі деталі за посиланням: mobilnist.kpi.ua/creditna-mobilnist З повагою, Команда відділу академічної мобільності Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського" Тел.: (044) 204 99 55 e-mail: mobilnist@kpi.ua Веб-сайт: mobilnist.kpi.ua Вул. Металістів, 5-а (корпус 31), каб 1-13, 1-14.