Укр Eng

Електронний вступ. Реєстрація починаючи з 29.06.2017

Електронну заяву на участь у конкурсному відборі для вступу на фізико-математичний факультет можно подати p 12.07.2017, зареєструватись та сворити особистий кабінет вступника радимо раніше, починаючи з 29.06.2017!

Скористайтесь сайтом http://ez.osvitavsim.org.ua/ для створення особистого електронного кабінета вступника та подання електронної заяви!

Інструкцію для подання електронних заяв ви можете завантажити на офіційному сайті НТУУ “КПІ імені Ігоря Сікорського” , на офіційному сайті Міністерства освіти і науки України чи скористиувавшись посиланням Інструкція з електронного вступу.

Елекронна заява повністю прирівнюється до паперової (Наказ Міністрества освіти і науки №1172 — http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/z1390-14/paran15#n15), всі подані заяви ви можете переглядати у особистому кабінеті й моніторити рейтингову ситуацію за допомогою сайту http://vstup.info (інформація оновлюється раз на 24 години).

Станом на 18 червня 2015 року вирішується питання можливості зарахування балів випускників ФДП під час подання електронних заяв.

Якщо у вас виникають будь-які питання — звертайтесь за телефонами гарячих ліній факультетів та інститутів — http://kpi.ua/board-telephone.

Статистика електронного вступу: Elektronniy-vstup.

Супер-герої ФМФ