Укр Eng

До уваги студентів випускових курсів!

Відповідно до Розпорядження №5/120  від 23.06.2020:
   •  В інститутах/на факультетах до 24 червня 2020 р. формуються і передаються до студмістечка завірені списки абітурієнтів, які зареєструвались в АІС «Електронний кампус» для складання іспитів з метою вступу в магістратуру та аспірантуру. 
   •  Згідно поданих списків, усім іногороднім абітурієнтам буде надано можливість проживання (на період підготовки до складання іспитів та складання іспитів). 
   •  Абітурієнти, які не складуть успішно один з іспитів і будуть недопущені до складання наступних — мають виселитись у двотижневий термін з дати оприлюднення результатів складання останнього з іспитів, до якого вони допущені
   •  Абітурієнти, які успішно склали іспити і отримали рекомендацію до вступу можуть оформити проживання як здобувачі вищої освіти в університеті після виходу наказу про їх зарахування.
Додатково: студентам, яким не подовжено поселення на літо, або які повинні виселитись — дирекція Студмістечка надає можливість пройти процедуру дистанційного виселення. Для цього необхідно написати заяву, надіслати її "Укрпоштою" до 10.07.20 р. та заповнити гугл-форму. Деталі  
Якщо є питання, пишіть сюди (http://t.me/dnvr_team_bot).