19 серпня 2020 року пішов з життя видатний український науковець, академік Борис Євгенович Патон

Як учений, Борис Євгенович Патон здобув світову славу у сфері електрозварювання, металургії і технології металів.

"Ми розвинули і застосували зварювання передусім на землі, потім - під землею, у водних просторах і поза Землею", - розповідав він про досягнення очолюваного ним Інституту електрозварювання, що носить ім'я його батька Євгена Патона.

З іменем Бориса Євгеновича Патона пов'язані такі технології, як зварювання під флюсом, електрошлакове зварювання, зварювання у космосі, а також відносно новий винахід - електрозварювання м'яких тканин. Останній хірургічний метод, щоправда, майже не відомий за межами України й Росії. Загалом у його списку - понад 700 винаходів, більшість з яких мають міжнародні патенти.

Детальніше на сайті Університету