Укр Eng

Юлія Черняк

Випускниця 2011р, спеціаліст, фізика. 3 роки викладала фізику учням старших класів. Зараз працює молодшим науковим співробітником в Інституті обдарованої дитини. Вступає в аспірантуру за спеціальністю педагогіка.

Чому ви обрали наш факультет?

Ще з восьмого класу школи була впевнена, що вступлю в КПІ. Обрала саме фіз.мат бо завжди мріяла викладати.

Чи задоволені ви вибором?

Вибором задоволена, бо отримала тут гарні знання, чудовий досвід, багато приємних знайомств та навіть, як з'ясувалося, свою другу половину :)

Які викладачі вам найбільше запам’ятались?

звісно, не можливо забути такі веселі, позитивні та корисні лекції Сан Санича Диховичного. Шановний Віктор Григорович Бар'яхтар,що ставився до кожного студента як до рідної дитини. Андрій Борисович Ільєнко, хоча й викладав у нас лише один семестр, завжди щиро посміхався при зустрічі в коридорах сьомого корпусу. Сергій Олександрович Подласов, що так гарно надихнув на подальшу педагогічну діяльність. Решетняк, Подолянко,Лисенко,Пальті... Так багато чудових викладачів, класних професіоналів та просто гарних людей нам пощастило зустріти за ці 6 років

Чим ви займались в університеті крім навчання?

Окрім навчання в інституті я завжди намагалася приймати активну участь у студентському житті. Спочатку писала статті до факультетської газети Ефемешка, а згодом стала її головним редактором. Разом зі студ.радою ми намагалися зробити студентське життя веселим, цікавим та активним, влаштовували різноманітні свята, проводили конкурси, прикрашали поверх та багато іншого.

Що б ви порадили нашим першокурсникам для досягнення успіху?

Шановні першокурсники, ви повинні розуміти як вам пощастило вступити на цей факультет. Намагайтеся прожити кожен день студентського життя так, щоб отримати максимум користі та емоцій, бо ці чудові часи ви будете згадувати все життя!