Укр Eng

Василь Станіславчук

Програміст в Американській компанії DjangoStars. Переможець всеукраїнських змагань по програмуванню Facebook Hackathon. Представляв наш факультет на міжнародних змаганнях в Каліфорнії.

Чому ви обрали наш факультет?

Насправді цей факультет обрав мене. Поясню: в 11 класі із-за самовпевненості я не готувався до вступних іспитів, тому завалив екзамен. Набраних балів вистачило якраз на ФМФ.

Чи задоволені ви вибором?

Так. Я опинився в потрібному місці в потрібний час. Мені пощастило з людьми, які мене оточували, приклад яких допоміг у визначенні професійного шляху.

Які викладачі вам найбільше запам’ятались?

Я люблю ФМФ, тому що кожен з наших викладачів не просто викладає свій предмет, а показує особливу любов до нього і віру в нас - своїх студентів.

До улюблених викладачів хочу віднести Веригіну Інгу Вячиславівну (лінійна алгебра). З нею я почував себе не студентом, а малим учнем з уважною мамою-вчителькою. Також Диховичний Олександр Олександрович показав, що веселий математичний аналіз справді існує. На скільки б складним матан не був, після його пар я завжди залишався заряджений позитивною енергією.

Чим ви займались в університеті крім навчання?

КПІ дає багато можливостей для відпочинку. Біля гуртожитку грав в баскетбол на нашому майданчику, в спроткомплексі плавав, грав в настільний теніс. В парку КПІ любив побігати, посидіти-почитати чи просто подумати.

Що б ви порадили нашим першокурсникам для досягнення успіху?

Перших 2 курси, на мою думку, є найважливішими. В цей час, безперечно, потрібно інтенсивно вчитись. Далі з’явиться трохи більше вільного часу, а значить можна задуматись про конкретну професію. Стати хорошим програмістом з базовою освітою нашого факультету не складно. Приділяйте час самоосвіті, цікавтесь змінами в технічному світі. Вчіть англійську мову! Наші знання цінують за межами України. Розвивайтесь і вірте в себе і обов’язково досягнете мети.