Укр Eng

Сергій Доманський

Після магістратури летить в Clarkson University, Potsdam, NY (США) отримувати степінь PhD (Doctorate).

Чому ви обрали наш факультет?

Спочатку я планував подавати документи на РТФ, завжди полюбляв вивчати і "розбирати" різні радіоелектронні пристрої. Незадовго до вступних іспитів один викладач порадив йти на ФМФ, тоді я завітав до нашого факультету, порозпитував декількох викладачів про навчання тут, і прийняв рішення.

Чи задоволені ви вибором? Чому?

ФМФ - невеликий дружній факультет з своєріною школою життя, тут я опанував технологію самонавчання.Окрім знань з фізики, математики та решти дисциплін отримав навики просторової еволюції думки у науковому пошуку)))

Які викладачі вам найбільше запам'ятались? Чим?

запам'ятався Решетняк С.О. особливо цікавим викладом фізики, Жук В.А. за позитивний настрій та чіткість викладу мат.аналізу, інші теж не забуті, кожен зі своїми "причудами"

Чим ви займались в університеті крім навчання?

спорт. на перошому-другому курсі займався волейболом, потім раз і надовго підсів на роликові ковзани. паралельно займався репетиторством по фізиці (учні та ліцеїсти), згодом за гнучким графіком влаштувався на роботу у сфері ІТ та програмування.

Що б ви порадили нашим першокурсникам для досягнення успіху?

щоб добитися високих результатів (а не просто повчитись і отримати диплом) необхідно вже з 2-3 курсу контактувати з професорами та викладачами, сформулювати собі наукову задачу та працювати над нею. ще, звісно, вивчати іноземні мови, напр. англійську, щоб вільно користуватись передовими світовими досягненнями, і робити свій вклад.