Укр Eng

Дмитро Поліщук

Аспірант. Переможець Всеукраїнського конкурсу zavtra.ua. Отримував стипендію Фонду Пінчука.

Чому ви обрали наш факультет?

ФМФ обрав тому що хотів займатися фізикою, захоплення якою у мене виникло ще у старших класах школи.

Чи задоволені ви вибором?

Вибором я задоволений, хоча часто з’являлися думки перевестися на інший факультет, з глибшим профілем підготовки по фізиці. Проте тільки згодом до мене дійшло, що саме на фізматі КПІ я маю змогу отримати додаткову степінь свободи, що відображається в широті отриманих знань, їхній універсальності і слугує базисом для самовдосконалення та усвідомлення «що ж все таки відбувається навколо?!».

Які викладачі вам найбільше запам’ятались?

Як і до вступу, так і зараз, я пристрасний шанувальник фізики і вже не перший рік серйозно нею займаюсь. Тому мені завжди запам’ятовувались переважно викладачі фізичних дисциплін. У кожного з них є своя ізюминка (проте, інколи настільки незвичайна, що до неї досить нелегко звикнути), кожен з них індивідуальність, екстраординарна особистість, висококласний спеціаліст, а ще людина, в усій повноті цього слова. Не хотів би когось виділяти, адже вони всі заслуговують бути згаданими тут. Проте, в свій час на мене особливий вплив зробили і викладачі математики, зокрема Жук Віктор Андрійович, який цілих два роки мучився з нами, при чому примудрявся читати надзвичайно злагоджений і вивірений курс математичного аналізу (завдяки цій людині я побачив в повній мірі красу математики… так, саме її красу!).

Чим ви займались в університеті крім навчання?

В університеті я займався багато чим: був організатором спортивних змагань на факультеті і був одним з організаторів свят в самому університеті, активістом студентської ради і профбюро ФМФ, відвідував кіноклуб КПІ… але найбільше мене захоплювала наука, якою я почав займатися з 3-го курсу.

Що б ви порадили нашим першокурсникам для досягнення успіху?

Першокурсникам бажаю, перш за все, витримки і сили волі, бо студентське життя вимагає напруженої праці, водночас воно має і багато спокус (наприклад, не працювати напружено ☺). Головне знайти і не загубити відчуття самого себе, знати чого ти хочеш, а все інше додасться.